• Nowy

Dino-Lite MS35B

1 901,95 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Składany statyw o elastycznym ramieniu przeznaczony do ekstremalnych prac. MS53B to statyw z elastycznym ramieniem i specjalnym uchwytem Dino-Lite.

Dzięki ergonomicznemu projektowi możliwe jest łatwe ustawienie i dopasowanie statywu w celu stworzenia wyjątkowo dużej powierzchni pracy. MS53B może bez żadnych trudności zostać zamontowany do blatu za pomocą dostarczonego razem ze statywem zacisku. Statyw zrobiony jest z trwałego, lekkiego aluminium pochodzącego z recyklingu, można go też łatwo złożyć, co ułatwia transport.

opcjonalna podstawa MS53BA2 umożliwia korzystanie ze statywu, w przypadku gdy zamontowanie go przy blacie jest niemożliwe lub niepożądane.

Compatibility
Compatible with: All Dino-Lite models
Housing
Dimensions 35.5cm (W) x 16.5cm (L) x 5cm (H)
Weight 1.8 kg
Features
ESD safe No
Information
Package contents Stand, HL2 holder
Warranty information 2 years European warranty