Strona główna

Strona główna

GWARANCJA SATYSFAKCJI 14 DNI LUB ZWROT PIENIĘDZY:

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni roboczych od wydania towaru. Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży.

 

a) Zgodnie z przytoczoną ustawą zwrotowi nie podlegają: - nagrania audio i wizualne oraz zapisane na nośnikach programy komputerowe po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania - świadczenia o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą - towar sprowadzany na zamówienie

 

b) Zasady zwrotu towaru zakupionego przez Internet: Klient ma prawo w terminie 14 dni roboczych od daty zakupu do zwrotu towaru bez podania przyczyny. Zwrotu towaru należy dokonać wysyłając zakupiony towar w oryginalnym opakowaniu z dołączonym dowodem zakupu oraz z podaniem swoich danych personalnych wraz z numerem konta bankowego w celu przelania należności. Zwrot towaru zostanie zaakceptowany tylko w sytuacji kiedy zwracany towar nie będzie nosił żadnych śladów użytkowania oraz widocznych uszkodzeń, będzie technicznie sprawny. Zwrot należności nastąpi niezwłocznie w terminie do 14 dni roboczych. Zwrotowi podlega tylko i wyłącznie wartość zakupionego towaru

 

Gdyby zamówiony produkt nie spełnił Państwa wymagań, prosimy zwrócić go w stanie nienaruszonym wraz z wystawionymi do niego dokumentami tj. Paragon lub Faktura VAT, na podstawie, którego dokonamy zwrotu podanej należności za dany towar.

 

Ponadto prosimy dołączyć adnotację z numerem konta bankowego oraz danymi do tego konta, na który należy zwrócić daną kwotę.

 

 

GWARANCJA JAKOŚCI:

Każdy zakupiony produkt w Naszym sklepie opatrzony jest Gwarancją Jakości, która wynosi 2 lata od dnia sprzedaży. Podstawą do uznania gwarancji jest dowód zakupu tj. Paragon bądź Faktura VAT.